Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü cam balkon

Sürgülü Cam Balkon

İnşaat firmaları ve ev sakinleri tarafından sıklıkla tercih edilen sürgülü cam balkon sistemleri, kullanışlı sistemler olarak tanımlanmaktadır. Bu balkon sisteminde standart olarak 5 ayrı ray, sürgü sistemi bulunur. Bu ray sisteminde raylar sürülerek ve farklı yönlere kaydırarak açılır ve katlanır cam balkon sistemine oranla bile çok ama çok daha fazla yer tasarrufu sağlar. Bu sistem en çok yer tasarrufu sağlayan ve küçük bir balkona sahip kişiler için en iyi tercihlerden biridir. Sürgülü cam balkon ürünlerinin çok sayıda avantajı yaşam alanlarına sunduklarını söyleyebiliriz.

Neden Sürgülü Cam Balkon Kullanmalıyız?

Küçük ve dar alanınızı daha da daraltıp boğmak yerine yüksek derecede yer tasarrufu sağlayarak sizi büyük dertlerden kurtarır. Yani işlevsel balkonlara kavuşmak istiyorsanız seçeneklerinizden biri sürgülü sistemlerdir. Balkonunuza göre en iyi tercihi siz yapabilir ya da firmamız olarak size bu konuda yardımcı olabilir ve yol gösterebiliriz.

Özellikle sürgülü cam sistemlerinin çok fazla tercih edilen ve kullananların memnun kaldığı bir üründür. Firmamız sürgülü cam balkon sistemini size özel şekilde üretiyor. Ustalarımız ölçüm yapmaya evinize geldiğinde doğru cam balkon sistemi konusunda sizlere destek olabilir. Hele ki küçük ve dar bir balkona sahipseniz sürgülü cam balkon sistemi en işlevsel seçenek olarak karşınıza çıkacaktır.

Katlanır Cam Balkon

Cam balkon modelleri tabi ki sürgülü cam balkon ile kalmıyor. Katlanır cam balkon sistemleri, cam balkon sistemlerinin aslına dayanarak birbiri üzerine katlanan camların çerçeveler bağlanması ile oluşur. Bu balkon sistemi günümüzde en çok tercih edilen balkon sistemidir.

Katlanır Cam Balkon açıldığında birbiri üzerine katlanan cam çerçeveler gereksiz yer kaplamaz ve istenildiği gibi ayarlanabilir. Kötü hava koşullarında tamamen kapatabilir, güzel bir yaz gününde sonuna kadar açarak rahatça kullanabilirsiniz.

Yer tasarrufu açısından ve gerek balkon içerisindeki tasarım gerekse dışarıdan bakıldığında oldukça muntazam ve şık bir görüntü sergiler. Tecrübeli ve güvenilir bir ekiple çalışan firmamız; sürgülü cam balkon, katlanır cam balkon gibi tüm cam balkon sistemleri konusunda sizlere doğru çözümler sunacaktır.