Ofis Bölme

Ofis Bölme

Ofis Bölme

Firmaların çalışma sistemleri ile iş ortamı her zaman birbirine uygun olmayabilir. Bu gibi durumlarda çeşitli malzemelerle ofisleri yeniden bölümlendirmek en doğru çözümdür. Firma olarak ofisinizin yeniden ölçeklendirilmesi ve uygun bölümlere ayrılması çalışmalarını yapıyoruz. Ofisinizde nitelikli bir çalışma ortamı için bölme sistemlerini tercih edebilirsiniz. Uzun kullanım ömrüne sahip ofis bölme işlemlerini uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde yapıyoruz.

Ofis bölümlendirme yaparken kullanılacak olan malzeme ve ofis ölçüleri değişiklik gösterdiğinden fiyat konusunda bilgi almak için keşif yapmamız gerekiyor. Her bütçeye uygun ofis bölümlendirme sistemlerini uzun ömürlü kullanabileceğiniz bir şekilde üretiyoruz.

Ofis Bölümlendirme Nasıl Yapılır?

Yılların getirdiği deneyimi, ofislerinizi daha verimli kullanmanız için uygun bölümlere ayırmaya ve ofisinizi değerlendirmede size yardımcı olmaya harcıyoruz. Öncelikle sizin isteklerinizi dinliyoruz. Ofisinizi bölümlendirirken dikkat ettiğiniz hususları not alıyoruz. Cam kullanarak yapılmış şeffaf ama yalıtılmış bölümlerden“kübik” şeklinde tarif edilen herkesin ayrı ayrı bölmesinin olduğu ama herkesin aynı alanı paylaştığı bölümlendirmelere kadar pek çok tarzda iş yapabiliyoruz.

Siz istediğiniz tarzı seçtikten sonra işimizin büyük kısmı tamamlanıyor. Daha sonrasında bunu ofiste nasıl konumlandıracağımızı yine birlikte belirliyoruz. İstediğiniz materyalden ayırıcılarımızı imal ediyoruz. Daha sonra elektrik hattı taşınması gibi işler varsa bunları yaptıktan sonra ayırıcılarımızın ofisinize montajını gerçekleştiriyoruz. Deneyimli ekibimizle titiz ve temiz bir çalışma yürüterek ofisinizi yeni haline kavuşturuyoruz. Elbette ki ofis bölme işleminin profesyonel düzeyde yapılması beraberinde önemli kazanımları getirmektedir.

Ofis Bölümlendirmenin Faydaları

Ofislerinizi bölümlendirerek aynı ofiste çalışan farklı departmanları birbirinden ayırabilirsiniz. Müşteri temsilciliği gibi konsantrasyon isteyen ve sessizliğin önemli olduğu işlerde cam bölümlendirmelerle böyle alanlar elde edip çalışanlarınıza daha konforlu alanlar sunabilirsiniz. Ya da çalışanlarınızın birbiriyle geçirdiği vakti kısıtlayıp daha fazla işlerine odaklanmasını isterseniz farklı sistemlerle çalışma alanlarını birbirinden ayırabilirsiniz. Bu yöntemle siz istediğiniz çalışma sistemine göre ofisinizi şekillendirebilirsiniz.

Ofis bölümlendirme çalışmaları ile daha uygun fiyatlı ofisleri tutup kendi istediğiniz şekilde bölerek iş yeriyle ilgili maliyetlerden ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bu sayede sizin çalışma tarzınıza uyan ofislere yüksek meblağlar vermekten kurtulmuş olursunuz. Ankara’da hizmet veren firmamız ofislerini yeniden şekillendirmek isteyen müşterilerine hizmet için hazırdır. Gelin çalışma alanlarınızı beraber yeniden oluşturalım.