Giyotinli Cam

Giyotinli Cam

Giyotinli Cam

Yaşam alanlarına şık bir dokunuş katan giyotinli cam ürünleri, son derece estetik ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı giyotinli cam sistemlerine duyulan ilgi günden güne artış göstermektedir. Özellikle hareketli sistemlerin oluşması söz konusu olduğunda akla gelen ilk seçenek giyotinli cam ürünleridir.

Bu ürünler ileri teknoloji ürünü olduklarından dolayı son derece şık ve kullanışlı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Sabit olarak da kalabilen giyotinli cam sistemlerinin, oldukça geniş bir kullanım alanının olduğu bilinmektedir. Bundan dolayı günümüz itibariyle giyotinli cam sistemleri en popüler cam sistemleri arasında karşımıza çıkmaktadır.

Giyotinli Cam Sistemleri

Genellik hareketli küpeşte sistemi olarak da tanımlanan giyotinli cam sistemi, dikey yönde dahi hareket edebilen kapı sistemleridir. Aynı zamanda açılıp kapanma noktasında da oldukça işlevsel çözümler sunan olan bu ürünler, üzerinde kurulu oldukları panellerin yüksekliğine kadar ulaşabilirler. Genel olarak hem hareketli hem de sabit bir kapı sistemi olan giyotinli cam sistemleri, aynı zamanda son derece estetik ürünlerdir.

Yine bu sistemlerin tam anlamıyla kontrol edilebilen sistemler olarak tanımlandığı da bilinmektedir. Dolayısıyla söz konusu kapı sistemleri kullanıcısına çok sayıda önemli kazanım sunabilmektedir. Elbette ki kendine has özellikleri bulunan giyotinli cam sistemlerinin kullanım özellikleri de her geçen gün itibariyle geliştirilmektedir. İşlevselliği her geçen gün artan giyotinli cam sistemlerine olan talep her geçen gün artmaktadır.

Giyotinli Cam Sistemlerinin Özellikleri

Genellikle uzaktan kumandalı olarak uygulanan giyotinli cam sistemleri, motorlu olarak da tasarlanmaktadır. Bu kapsamda hem 2 panelli giyotinli cam sistemlerinden hem 3 panelli hem de 4 panelli giyotinli kapı sistemlerinden söz etmek mümkün olmaktadır. 2 panelli sistemlerde bir panel hareketliyken diğer panel sabit konumda yer almaktadır.

3 panelli sistemlerde ise 2 panel hareketli olarak çalışırken 1 panel de sabit olarak tasarlanmıştır. 4 panelli giyotinli cam sistemleri kendine has özellikleri içeriğinde barındırmaktadır. Giyotinli cam sistemlerinin daha çok cafe, pastane ya da restoranlarda tercih edildiklerini söylemek mümkün olsa da ofis ya da evler için de uygun ürünlerdir. Firmamız, kaliteli giyotinli cam sistemlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.