Alüminyum Korkuluk

Alüminyum Doğrama

Alüminyum Korkuluk

Alüminyum korkuluk; balkonlarda, teraslarda ve merdivenlerde kullanılan kaliteli ve yüksek güvenlikli bir korkuluk türüdür. Göze hoş gelen tasarımı ve korunaklı bir ortam yaratması sebebiyle sıkça tercih edilmektedir. Her ortamda kullanılabilirliğinin yanı sıra maliyetinin de uygun olması dikkat çekmektedir. Alüminyum korkuluk modellerinin tercihi kişiden kişiye değişebilir. Dolayısıyla, bu korkuluk modelinin çokça tasarımı bulunmaktadır. Müşterinin dileğine göre yeni tasarımlar da oluşturabilir. Nitekim, alüminyum korkulukların diğer korkuluk çeşitlerine göre fazlaca avantajı bulunmaktadır. Çocuklarımızın güvenliği ve bizlerin göz zevki için korkuluklar artık bir tercihten ziyade zorunluluk haline gelmiştir. Bu durumda bizler, İnci Cam Balkon olarak alüminyum korkuluk modelleri üretmekte ve bunları en uygun şekilde evlerinize monte etmekteyiz.

Neden Alüminyum Korkuluk Tercih Etmeliyiz

Balkonlarda, teraslarda veya merdivenlerde gördüğümüz kadarıyla alüminyum korkuluk en çok tercih edilen korkuluk türüdür. Fiyatının uygun olmasının yanı sıra farklı tasarım seçenekleri ve sağlamlığıyla da bizleri tatmin etmektedir. Bu durumda tam bir fiyat performans ürünü olan bu korkuluk çeşidi, herkesin ilk tercihi olmaktadır. İçeriğinde bulunan paslanmaz maddelerle alüminyum korkuluklar daha sağlam ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Üstelik cam korkuluğa nazaran kırılma gibi bir durumu da yoktur. Müşterinin isteği doğrultusunda özelleştirilebilen yapısıyla da tam bir kullanıcı dostu üründür. Dolayısıyla, sizler; size en uygun gelen tasarımı seçebilir ve özelleştirmesini de yapabilirsiniz. Sonrasında İnci Cam Balkon olarak bizler profesyonel ekibimizle kurulum aşamasında yardımcı olabiliriz.

Alüminyum Korkulukların Dezavantajı Var Mıdır?

Alüminyum korkulukların mevcut şartlarda hiçbir dezavantajı bulunmamaktadır. Zira, bu korkuluk türünün her yerde kullanılması bizlere dezavantajının bulunmadığını göstermektedir. Alüminyum korkulukların tek dezavantajı kullanım şeklidir. Ne kadar kötü kullanılır ve dikkatsiz olunursa alüminyum korkuluklar işte o zaman dezavantaj yaratabilir. Dolayısıyla her üründe olduğu gibi bu ürünün de doğru kullanımı son derece önemlidir.

Korkulukların Kurulumu Nasıl Yapılmaktadır?

Alüminyum korkuluğun kurulumu son derece basittir. Alıcı korkuluk tasarımını seçtikten sonra ekiplerimiz hemen kurulumu yapabilmektedirler. Alınan korkuluk profesyonel ve deneyimli ekiplerimiz tarafından kısa bir süre içerisinde monte edilmektedir. Dolayısıyla çok kısa bir süre içerisinde monte edilen alüminyum korkuluklar dakikalar içerisinde kullanılabilir.